آموزش ها

مطالب آموزشی که خودم تهیه یا از منابع مختلف جمع آوری کردم

دانلود کتاب مقدس بولت کوبی | معرفی کانال یوتیوب

سال 99 طی چند مطلب به معرفی برخی کانال های یوتیوب پرداختم که میتوانید اینجا( کلیک کنید) و اینجا ( کلیک کنید ) و اینجا (کلیک کنید ) ببنید . اخیرا یک کانال جدید را دنبال میکنم که ویدئو های جالبی خصوصا در زمینه بررسی فنی تجهیزات سنگنوردی تولید و منتشر می کند.

دانلود کتاب مقدرس بولت کوبی در سنگنوردی

همچنین یک کتاب با عنوان کتاب مقدس بولت کوبی منتشر کرده است و به رایگان در سایت برای دانلود قرار داده است. برای دانلود آسان تر میتوانید این کتاب را از وبلاک من و با لینک مستقیم و ماندگار دانلود کنید.

 « دانلود کتاب مقدس بولت کوبی »

 

اگر مایل به دیدن ویدئو های این کانال هستید این عنوان را در یوتیوب دنبال کنید ( HowNOTtoHIGHLINE ) یا روی تصویر زیر کلیک کنید تا به کانال در یوتیوب منتقل شوید.

 

 

 

معرفی صفحه یوتیوب تولید کنندگان ابزارهای کوهنوردی
معرفی صفحه یوتیوب تولید کنندگان ابزارهای کوهنوردی

معرفی صفحه یوتیوب تولید کنندگان ابزارهای کوهنوردی

وبلاگ غریبه در  ادامه معرفی مطالب  صفحات یوتیوب لیستی شامل 13 صفحه مربوط به برند های تولید کننده تجهیزات کوهنوردی و سنگنوردی رو آماده کرده است.دلیل معرفی این صفحات نمایش فیلم های آموزشی و کاربردی استفاده ار تجهیزات هر برند هست که باعث میشه روش درست استفاده از آن وسیله را یاد بگیریم. طبق دو بخش قبلی باز هم سعی داشتم تا حدودی طبقه بندی موضوعی را رعایت کنم ولی ممکن است در بعضی صفحات مطالبی غیر از طبقه بندی مد نظر من هم منتشر شود. برای اینکه نظر شخصی در ترتیب معرفی لحاظ نشود، بر اساس تعداد عضو کانال چیدمان انجام خواهد شد.

 

برای مشاهده صفحات معرفی شده بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.

 

 

معرفی 10 پیج یوتیوب در زمینه سنگنوردی-بخش اول
معرفی 10 پیج یوتیوب در زمینه سنگنوردی-بخش اول

معرفی 15 صفحه یوتیوب در زمینه کوهنوردی-بخش دوم

وبلاگ غریبه در  ادامه معرفی  صفحات یوتیوب، در این مطلب بخش دوم صفحات را معرفی می کند.در قسمت قبلی 10صفحه یوتیوب در زمینه سنگنوردی رو به عنوان بخش اول این سری مطالب منتشر کردم. در بخش دوم سعی کردم صفحات یوتیوب که بیشتر در مورد کوهنوردی فیلم منتشر میکنند را معرفی کنم.

همانند بخش اول سعی داشتم در این بخش هم تا حدودی طبقه بندی موضوعی را رعایت کنم ولی ممکن است در بعضی صفحات مطالبی غیر از طبقه بندی مدنظر من هم منتشر شود. باز هم برای اینکه نظر شخصی ام را در ترتیب معرفی لحاظ نکنم، بر اساس تعداد عضو کانالها چیدمان را انجام دادم.

 

برای مشاهده صفحات معرفی شده بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.

 

پادکست پلخواب

معرفی پادکست پلخواب

 

 پادکست پلخواب کاری از «شهرام عباس نژاد»

در حال حاضر پادکست پلخواب روی اپلیکیشنهای انکر ، اسپاتیفای ، پادکست ادیکت و کست‌باکس در دسترس شماست و البته به تدریج روی سایر سرویس دهنده های پادکست هم قابل دریافت خواهد بود .
برای شنیدن این پادکست می توانید از لینک زیر یا اپ های معرفی شده استفاده کنید.

[button url="https://anchor.fm/s/9250dc4/podcast/rss" target="blank" wide="yes" center="yes" icon="icon: podcast" desc="لینک دسترسی به پادکست پلخواب"]پادکست پلخواب[/button]

 

معرفی 10 پیج یوتیوب در زمینه سنگنوردی-بخش اول
معرفی 10 پیج یوتیوب در زمینه سنگنوردی-بخش اول

معرفی 10 صفحه یوتیوب در زمینه سنگنوردی-بخش اول

معرفی 10 صفحه یوتیوب در زمینه سنگنوردی-بخش اول

وبلاگ غریبه در  ادامه معرفی مطالب آموزشی سعی در معرفی منابع خارجی کمتر دیده شده دارد. برای اینکه تا حدودی خلاء حضور یوتیوب را در بین ورزشکاران کوهنوردی و سنگ نوردی پر شود وبلاگ غریبه سراغ این وب سایت رفته تا برخی صفحات معروف آن را معرفی کند.همه ما در شبکه های اجتماعی صفحاتی مربوط به علایقمان را دنبال می کنیم. سعی داشتم تا حدودی طبقه بندی موضوعی را رعایت کنم ولی ممکن است در بعضی صفحات مطالبی غیر از طبقه بندی مد نظر من هم منتشر شود. برای اینکه نظر شخصی در ترتیب معرفی لحاظ نشود، بر اساس تعداد عضو کانال چیدمان انجام خواهد شد.

 

برای مشاهده صفحات معرفی شده بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.

 

 

نکته آموزشی شماره 45

 

[button url="https://www.aparat.com/v/3xrZM" target="blank" wide="yes" center="yes" icon="icon: video-camera" desc="کلیپ آموزشی بستن گره هشت تعقیب به هارنس"]نکته آموزشی شماره 45[/button]

نکته آموزشی شماره 44

 

[button url="https://www.aparat.com/v/JHPfp" target="blank" wide="yes" center="yes" icon="icon: video-camera" desc="آموزش جمع کردن اضافه طناب حین حمایت نفر دوم در سنگنوردی"]نکته آموزشی شماره 44 [/button]

نکته آموزشی شماره 43

نکته آموزشی شماره 42

نکته آموزشی شماره 40

 

همچنین می توانید فیلم آموزشی این نکته را در کانال آپارات سایت کوه نامه مشاهده کنید. ( کلیک کنید )

توجه!!

من فقط با نام خودم " بهرام "  و با درج لینک وبلاگ کامنت ارسال میکنم. و با نام های مشابه یا عناوین مستعار کامنتی ارسال نمیکنم. درصورت ارسال کامنت مشکوک با نام من لطفا قبل از انتشار اطلاع دهید .